Cyber Security Academy

 

Akademie kybernetické bezpečnosti 2018

 

Zajímá vás oblast kybernetické bezpečnosti a rádi byste se dozvěděli něco více o současných a budoucích kybernetických výzvách pro Českou republiku? Chcete zjistit, jak se ke kybernetické bezpečnosti staví státní, soukromé a odborné instituce?

 

Prague Security Studies Institute pořádá ve spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost týdenní intenzivní kurz, který představí nové trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti a spojitosti mezi technologickými, regulatorními a politickými aspekty tohoto odvětví. Kurz dále podporují KPMG, ČSOB, Velvyslanectví USA v České republice Britské velvyslanectví v Praze.

 

Kurz proběhne v Praze ve dnech 17. - 21. 9. 2018.

 

Náplní kurzu budou přednášky i praktické workshopy, které povedou uznávaní čeští a zahraniční odborníci z veřejné i soukromé sféry. Přednášky se zaměří na současné a budoucí kybernetické bezpečnostní výzvy technického i politického rázu a na možné přístupy, jak těmto výzvám čelit. Probíraná témata budou zahrnovat úvod do kybernetické bezpečnosti, internet of things, hybridní hrozby a kybernetickou bezpečnost, internet governance, atd.

 

Pro absolvování kurzu je nezbytná znalost českého a anglického jazyka. 

 

Absolventům kurzu bude předán certifikát s potvrzením o absolvovaných přednáškách. Řada vysokých škol nabízí studentům možnost získat za účast na tomto kurzu určitý počet studijních kreditů.

 

Kurzovné činí 1500,- Kč.

                                              

Pro účast na kurzu zašlete váš strukturovaný životopis a esej (v angličtině) v rozsahu nejvýše 500 slov na téma: "Nejdůležitější zpráva z oblasti kybernetické bezpečnosti v roce 2018" na email faltys@pssi.cz nejpozději do 19. 8. 2018

Výsledky výběrového řízení budou oznámeny začátkem září 2018. Kurze je určen pro studenty českých vysokých škol a čerstvé absolventy.

 

Odesláním výše uvedených dokumentů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro účel tohoto výběrového řízení. Po skončení výběrového řízení nebudou Vaše osobní data dále uchovávána. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete zde http://www.pssi.cz/download/docs/576_informace-o-zpracovani-osobnich-udaju.pdf